Jsou to primárně rodinné domy a jejich zahrady, kde je možné umístit si bazén. I když je to varianta nejvyužívanější, rozhodně se nejedná o variantu jedinou. Může vás o tom přesvědčit třeba nový byt Radotín. Tento developerský projekt nesoucí název Rezidence Radotín je ideálním místem pro toho, kdo hledá skutečně kvalitní bydlení pro sebe a pro svou rodinu. Je ideálním řešením pro každého, kdo chce bydlet v bytě a přitom si dopřát možnosti koupání a relaxace ve vlastním bazénu. Že to není možné? Podívejte se spolu s námi na dva příklady, že to možné skutečně být může.

Nový byt Radotín

Doporučujeme byt v přízemí

Jelikož se jedná o bytové domy s několika patry, máte jako zájemci o nové bydlení bohatou nabídku možností toho, kde konkrétně budete bydlet. Pokud je něco, co doporučujeme právě my, je to byt v přízemí. Proč? Jelikož právě zde máte k dispozici také předzahrádku. Tedy ohraničený travnatý prostor, který je vaším pozemkem a je součástí vašeho bytu. Jeho možnosti jsou tedy mnohem větší, než v případě obyčejného balkonu. Proto také tato varianta patří mezi nejoblíbenější, která se nabízí.

Můžete tak být venku, v okolí nádherné zeleně a přitom stále v bezpečí a dosahu svého bytu. Na dané předzahrádce se můžete opalovat či relaxovat, můžete zde grilovat, stejně jako si lze užívat vodních radovánek. Jelikož je prostor předzahrádky dostatečně velký, nemusí být pro vás problém postavit si na něm bazén. Na mysli nemáme nutně jenom menší dětský, ale k dispozici jsou i plnohodnotné varianty. Ty navíc postavíte pouhým nafouknutím a napuštěním vody. Jednoduché, rychlé a velmi efektivní řešení pro každého, kdo má tento byt. Tím se i vy můžete přesvědčit, že vlastní bazén nemusí být ani milovníkům bytů zapovězen.

Využijte i místo na prostorné terase

Druhou možností, kterou v tomto developerském projektu doporučujeme zvolit, jsou byty v nejvyšších patrech. V mnoha případech se jedná o velmi vyhledávané mezonety, což váš zážitek z kvalitního bydlení ještě o něco umocní. Pokud je něco, co je součástí těchto bytů, potom je to prostorná terasa. Právě ta může být možností, jak si na ní také postavit menší soukromý bazén. Stejně jako ve výše uvedeném případě, i zde máme na mysli hlavně kompaktnější, nadzemní varianty. Ty nebudou ani nijak výrazným zásahem pro vaši peněženku. Navíc se koupete v nejvyšších patrech domu, což znamená nejenom možnost nádherného výhledu, ale i většího soukromí.

Zkuste také vířivku

Není to sice bazén jako takový, ale s vodními radovánkami, stejně jako s relaxací to samozřejmě souvisí. Na mysli máme vířivku, která dnes může být také zajímavou součástí mnohých bytů. Její umístění na zmíněnou terasu je více než jednoduché. Jsou totiž varianty, které jsou určeny právě pro venkovní použití. Poté ji stačí překrýt praktickou plachtou, díky čemuž ji ochráníte jak před nečistotami, tak i před všemi rozmary počasí. I to je cesta, jak si vodu dopřát i na těch místech, o kterých si primárně myslíte, že to není a nebude možné.

Čtěte dále: