Nejčastěji si lidé kupují vířivky hlavně pro umístění na terase svého rodinného domu, ke kterému náleží také zahrada, která dokáže poskytnout nezbytné soukromí. Ne vždy je ale nutné se při koupi vířivky orientovat na fakt, že musíme bydlet právě v rodinném domě. Pořídit si ji totiž mohou i majitelé bytů. Samozřejmě zatímco na malých balkonech by nebyla tou pravou volbou, v případě bytů se střešní prostornou terasou je to volba skutečně skvostná. Příkladem takové nemovitosti mohou být nové byty Praha Letňany, kde jsou kromě standardních menších bytů i jednotky pro skutečně náročné, umístěné v nejvyšších patrech celého domu. A právě jejich součástí je ona zmíněná terasa.

Soukromí je samozřejmostí

Co je při pořízení vířivky určitě hlavní prioritou, to je i naše soukromí. A právě její umístění na samotný vrchol domu, na naši terasu je volbou, jak ho mít dostatek. Není na ní vidět z běžných komunikací, a stejně tak ani z okolních staveb. Ostatně i na toto často dbá nabídka na prodej bytů. Praha 9ve spojení s výše zmíněnou rezidencí Veselská v Letňanech je toho dokonalou ukázkou. A pokud se přece jenom soukromí nedostává, bývají terasy natolik prostorné, že není problém míru soukromí vylepšit. Ideální mohou být různé stínící materiály, ale stejně tak i několik živých rostlin či stromků v květináči, které umístíme podél plotu.

Ideální i k vašemu bytu

A pokud aktuálně bydlíte v bytě, ke kterému náleží prostorná terasa v jeho nejvyšších patrech, nebo o takové nemovitosti uvažujete, rozhodně uvažujte i o dané vířivce. A proč? Jelikož je ideální volbou, jak si například po náročném dni odpočinout, jak lehce namasírovat a protáhnout své svalstvo, nebo jak si užít příjemný romantický večer se sklenkou vína a vaší přítelkyní. A tak ne vždy musíte být nutně majiteli domů, abyste si všechny tyto výhody mohli užívat také. Stačí jen vědět, jak na to.

Čtěte dále: