odeon

Dokonalé bazény nemusí být nutně výsadou pouze hotelů. I mnoho lidí, kteří vyhledávají luxus, mohou vlastní bazén mít. A takový, který bude budit rozhodně velký obdiv a velkou pozornost. Pojďte se spolu s námi podívat na ty, které za to opravdu stojí.

Luxusní pětipatrový byt v Odeon Tower

Máte-li přebytečných 7,5 miliardy korun, může být jeden z nejskvostnějších bazénů, který náleží k luxusnímu pětipatrovému bytu váš. Stačí se odstěhovat do Monaka, kde se v mrakodrapu Odeon Tower nachází jeden z nejluxusnějších penthousů na světě. To vše ve výšce 152 metrů nad zemí. K němu náleží kulatý bazén, samozřejmě venkovního typu, který nezaujme pouze svými velkými rozměry. Z něho je nejenom nádherný výlet do okolí, ale pokud by vás nudil běžný vstup přes schůdky, máte k dispozici vlastní dlouhou skluzavku, která začíná v jednom z pater tohoto bytu.

Užít si lze i bazén, kde se koupal Mark Wahlberg

Tak jako předchozí zmíněný bazén může sloužit vám, stejně tak může posloužit i bazén, který patří k sídlu, které aktuálně prodává Mark Wahlberg. Rozhodně však zapomeňte na tradiční koncepční vzhled, jelikož jeho bazén vypadá jako nádherná laguna, které by perfektně padla do celé řady exotických letovisek. Celý bazén je stylizován do této podoby, a tak nechybí ani řada kamenných prvků, nádherných rostlin a samozřejmě také menší vodopád. K dokonalé relaxaci je to místo jako stvořené.

I Ashton Kutcher je milovník luxusu

Ve výčtu těch nejluxusnějších bazénů, které jsou součástí dokonalých rezidencí, bychom neměli zapomenout ani na hereckou hvězdu Ashtona Kutchera, a jeho luxusní sídlo v Los Angeles. I k němu totiž náleží nádherný venkovní bazén, jehož hrany kopírují konce samotné budovy. Díky tomu umožní vskutku impozantní výlet do samotného okolí, především na nedaleké rozsáhlé jezero, nebo také na slavný nápis Hollywood.

Čtěte dále: