terasova-prkna-wpc

Sen o bazénu je splněn. Ten je konečně zasazen v zemi, správně zapojen, napuštěn vodou, a připraven k prvnímu koupání. Přesto se může zdát, že danému bazénu stále něco chybí, a v dané zahradě je osamocen, a příliš do ní nezapadá. I to se ale dá změnit, a velmi oblíbeným prvkem jsou třeba terasy, kterými jsou právě zapuštěné bazény obehnány. Díky nim tak nejenom mnohem lépe zapadají do konceptu celé zahrady, ale hlavně vám umožní snadnější přístup do něho samotného, možnost lenošení na lehátku, nebo třeba i opalování.

Základem terasy je kvalitní materiál

Při konkrétní realizaci více než na čemkoliv jiném závisí hlavně na použitém materiálu. Právě ten by měl totiž vydržet, a to jak rozmary počasí, tak samozřejmě i větší vlhkost, která na něho vlivem vodních radovánek dopadá. Jedním z nejvyhledávanějších materiálů posledních let jsou určitě WPC prkna. Jedná se o kompozitní materiál označovaný jako Woodplastic, který tak dokáže kombinovat všechny pozitivní vlastnosti jak plastu, tak samozřejmě také dřeva. Díky tomu je dnes tím nejmodernějším, co lze v souvislosti s terasou, a nejenom tou bazénovou, využít.

Jaké jsou přednosti tohoto materiálu?

Při konkrétní realizaci se vám v hlavě jistě budou objevovat všechny možnosti rizik, které by s daným materiálem mohli souviset. A právě Woodplastic je všechny hravě eliminuje. Materiál bez problémů odolá vlivu počasí, perfektně drží svůj vzhled, ale potěší také protiskluzovým povrchem, který je právě u bazénu velkou prioritou. To vše v kombinaci s dokonalým dřevěným vzhledem. A kde bohatý výběr tohoto dnes již samozřejmého materiálu najít? Rozhodně na webu www.palubky.name, kde si stačí vybrat ze širokého výběru hlavně barevných kombinací, a poté už nic nebrání k tomu, abyste se i vy vrhli na budování terasy okolo vašeho bazénu, který vaši zahradu zdobí.

Čtěte dále: